fotolupa.pl - uwieczniamy chwilę!
kontakt tel. (+48) 733 223 367

Jesteś tutaj: Opinie

Referencje klientów

Para młoda: Marcin i Kasia

Wielkie dzięki za wspaniałe zdjęcia z pleneru i za super fotki z zabawy na weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Solidne podejście, miła współpraca, świetne efekty końcowe. Godny polecenia :)

Para młoda: Tomek i Agnieszka

Wielkie dzięki za zdjęcia, w 100% trafiłeś w nasz gust, dużo zdjęć gości, dużo detali i czarno białych zdjęć któe uwielbiamy :) Polecemy i serdecznie pozdrawiamy.

Para młoda: Ania i Łukasz

Polecamy fotografa z czystym sumieniem pełen profesjonalizm i zaangażowanie w realizację zdjęć. Doskonałe podejście do osób, które niekoniecznie lubią pozować do zdjęć :)! Fotoksięga - rewelacyjna! Jakość zdjęć super! Fotograf jak najbardziej godny polecenia :)!!!

Para młoda: Mariusz i Natalia

Jestesmy bardzo zadowoleni. Sporo zdjęć ciekawych wydarzeń których w tym zabieganym dniu my nie uchwyciliśmy! :) Dużo zdjęć gości. Wybór tego fotografa to był strzał w 10tkę!

Para młoda: Tomek i Ania

Fotograf profesjonalista w każdym calu. Współpraca z nim to nie tylko “kolejny ślubny obowiązek”, ale przede wszystkim świetna zabawa!!! Ślubu nie chcielibyśmy powtarzać ;) ale sesję z całą przyjemnością :-) Gorąco polecamy!!!